Hakkımızda

Plastik & IML Kalıp sektörüne 2004 yılında başlayan firmamız, 2007 yılından sonra özellikle Ambalaj kalıpları ve ürünleri sektöründe profesyonelleşme kararı alarak sektörün ve ana sanayinin ihtiyacı olan zamanında teslim, kaliteli hizmet ve satış sonrası maksimum destek anlayışı ile rekabetçi fiyat politikasını benimsemiş bulunmaktadır. 2016 yılında ise Capsan plastik Kapak firmasını da kurarak geçmişinden aldığı deneyim ve bilgi gücüyle sektörde markalaşma yolunda ilerlemektedir.

Plastik & IML Kalıp sektörüne 2004 yılında başlayan firmamız, 2007 yılından sonra özellikle ambalaj kalıpları ve ürünleri sektöründe profesyonelleşme kararı alarak sektörün ve ana sanayinin ihtiyacı olan zamanında teslim, kaliteli hizmet ve satış sonrası maksimum destek anlayışı ile rekabetçi fiyat politikasını benimsemiş bulunmaktadır. 2016 yılında ise Capsan plastik Kapak firmasını da kurarak geçmişinden aldığı deneyim ve bilgi gücüyle sektörde markalaşma yolunda ilerlemektedir.

Capsan Plastik , plastik kalıp kalıp sektörünün sürekli yenilenen teknolojisini, en hızlı şekilde bünyesine katma kabiliyeti sayesinde, geleneksel tecrübesini modern üretimle  birleştirmektedir. Plastik ambalaj dünyasının en son yeniliklerinden biri olan kalıp içi etiketleme (IML)  teknolojisini makine parkuruna dahil eden Capsan , imalattaki hız, beceri ve memnuniyet standartını yükseltmiştir.  Plastik sektörünün temel değerleri olan emek, ustalık ve müşteri odaklı çalışmaya verdiğimiz önem, kuruluş zamanımızdan bu yana hiç değişmediği için , güvenilir ve işinin erbabı bir firma olmaya devam ediyoruz. Çalışanlarımızın göz nuru ve ustalığını , son teknoloji makinelerin sağladığı yüksek hız ve esneklik ile birleştiriyoruz. Hijyenin ve sağlıklı malzeme kullanmanın çok önemli olduğu gıda sektörünün en önemli tedarikçilerinden biri olan firmamız, siparişinden teslimine dek müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarında yanlarında olmayı ve problemlerine  süratle çözüm getirmeyi , temel prensip olarak benimsemiştir.

Capsan Plastik, plastik üretimindeki uzmanlığını sınırların ötesine de taşımış , hem yurt içindeki çeşitli bölgere hem de yurtdışına satışlar yaparak,  ülke ekonomisinin temel dinamik parçalarından bir olmayı hedeflemektedir. Firmamız, yetişmiş personeli, müşteri ihtiyacına en hızlı ve doğru şekilde cevap vermesini sağlayan imalat makineleri ve zorlukları sıradanlaştırma felsefesi ile ilk günkü heyecanını kaybetmeden, büyüyerek  yoluna devam etmektedir.